Szybkie linie autobusowe w Metropolii
Działający w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Zarząd Transportu Metropolitalnego opublikował w dzienniku urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie o uruchomieniu od 2022 r. kilkunastu nowych linii z wykorzystaniem 176 autobusów. To przygotowanie do zapowiedzianego we wrześniu ub.r. uruchomienia m.in. kilkunastu szybkich linii autobusowych, łączących główne ośrodki