Hiszpania: górnicy o krok od stolicy
We wtorek o północy do siedziby rządu dotrą hiszpańscy górnicy biorący udział w tzw. „czarnym marszu", który rozpoczął się 22 czerwca. W pochodzie bierze udział kilkaset osób.Górnicy z Asturii, Leon i Aragonii wędrują przez kraj protestując przeciwko zmniejszeniu o dwie trzecie pomocy rządowej dla przemysłu węglowego.Protestujący na