XXIII SEP: zdrowy górnik na duchu i ciele
Problemy bezpieczeństwa pracy w górnictwie zdominowały w czwartek (27 lutego) obrady trwającej w Krakowie XXIII Szkoły Eksploatacji Podziemnej. Prócz nowoczesnej techniki, której zadaniem jest usprawnienie pracy w kopalniach, przy jednoczesnym podnoszeniu standardów bezpieczeństwa, pracodawcy coraz większy nacisk kładą na profilaktykę zdrowotną