WFOŚiGW: Zielone Czeki po raz dwudziesty (GALERIA)
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach w 1994 r. ustanowił nagrody finansowe dla dla osób wyróżniających się w działalności proekologicznej na terenie województwa śląskiego. Otrzymały one nazwę Zielonych Czeków. W tym roku zostaną wręczone po raz dwudziesty.Warto podkreślić, że jest to jedyna w Polsce tego rodzaju nagroda przyznawana