Chorzów: nagrody dla ekoaktywnych
W Parku Śląskim w ubiegłą niedzielę (15 września) odbył się eko-piknik, w czasie którego wręczono nagrody przyznawane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach . Wyróżnione zostały najbardziej aktywne i wyróżniające się w swej działalności organizacje ekologiczne działające w naszym województwie.Konkurs