Pandemiczny rok z zyskiem
Lubelski Węgiel Bogdanka zamknął 2020 r. z zyskiem netto wynoszącym 73 mln zł. Prezes LWB Artur Wasil ocenił, że ub.r. – pomimo wielu trudności – należy ocenić jako dobry dla spółki. Wskazał, że wypracowane wyniki osiągnięto w czasie spowolnienia gospodarczego spowodowanego przez pandemię koronawirusa. Jak wynika za raportu, który został opublikowany 25 marca, w 2020 r.