Ustroń: o bezpieczeństwie w transporcie górniczym
Problematyka bezpiecznej eksploatacji urządzeń transportowych będzie tematem trzydniowej konferencji w Ustroniu (6-8 listopada), organizowanej przez Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego.W trakcie dyskusji omówione zostaną m.in. doświadczenia badawcze oraz nieudostępniane dotąd oceny i ekspertyzy dotyczące incydentów, do których doszło w kopalniach w