Bezpieczeństwo to element codziennej pracy
- Dla nas wszystkich bezpieczeństwo jest bardzo ważnym elementem codziennej pracy. Nadal podejmujemy działania, które mają zmierzać do poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w kopalniach i zakładach Kompanii Węglowej - mówi w rozmowie z Trybuną Górniczą Marek Uszko, wiceprezes Kompanii Węglowej.Podczas tegorocznej, 23. edycji Szkoły Eksploatacji Podziemnej