Górnictwo: w KW półfinał konkursu Pracuję bezpiecznie
Mieczysława Tomczyk z działu łączności kopalni Marcel jest jedną z dwóch pań, które dotarły do tegorocznego półfinału konkursu bhp Kompanii Węglowej Pracuję bezpiecznie. Chociaż nigdy nie zjechała pod ziemię pozostawiła w tyle niemal 5,5 tys. osób, uczestniczących w tegorocznych eliminacjach.Półfinał konkursu, organizowanego od 11 lat przez