Zarząd KGHM zarekomendował wypłatę dywidendy w wysokości 300 mln zł
Zarząd KGHM zarekomendował wypłatę dywidendy w wysokości 300 mln zł - poinformowała spółka w środowym komunikacie. Wskazano, że zarząd zarekomendował też pokrycie straty za 2023 w wysokości ponad 1 mld zł z kapitału zapasowego. Jak podano w treści komunikatu, zarząd KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że w dniu 8 maja 2024 r. podjął uchwałę, w której rekomenduje