Górnicy z dodatkową nagrodą. Ile wyniesie?
Pracownicy KGHM otrzymają dodatkową nagrodę roczną. Jak poinformowali związkowcy nagroda ma mieć wysokość 1,4 miesięcznego wynagrodzenia. - Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w KGHM Polska Miedź O/ZG „Polkowice – Sieroszowice” informuje, iż w dniu 24-04-2024 ogłoszono wynik finansowy spółki za 2023 r. Na tej podstawie można oszacować pozostałą do wypłaty