Obajtek nie jest już prezesem Orlenu
Rada Nadzorcza Orlenu odwołała Daniela Obajtka ze stanowiska prezesa koncernu. Po przegranych przez PiS wyborach Obajtek zapowiadał, że sam złoży rezygnację, ale słowa nie dotrzymał. Teraz podał się do dyspozycji, ale wiadomo było, że i tak straci stanowisko. Rano w radio ZET Obajtek mówił: - Dziś będzie decyzja, bo jest to spółka akcyjna i mogę tylko komunikować się przez