Zgłosili kandydatów do rady nadzorczej Orlenu
Skarb Państwa i Nationale-Nederlanden OFE zgłosili kandydatów do rady nadzorczej Orlenu - poinformowała w piątek, 2 lutego, spółka w komunikacie. Akcjonariusze Spółki, Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny oraz Skarb Państwa, w związku ze zwołanym na 6 lutego 2024 roku Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Orlen SA, w którego porządku obrad przewidziano m.in. powzięcie