Pyrzowice: więcej połączeń lotniczych w 2012 r.

fot: GTL

Lotnisko w Pyrzowicach bije kolejne rekordy

fot: GTL

Z 63 do 75 kierunków zwiększy się w tegorocznym sezonie siatka połączeń z portu lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Lotnisko szacuje, że w tym roku liczba odprawionych pasażerów wzrośnie z 2,5 do 2,7 mln.

Jak poinformował w poniedziałek Piotr Adamczyk z działu marketingu Katowice Airport, osiągnięcie poziomu 2,7 mln pasażerów ma być możliwe m.in. dzięki poszerzeniu w tegorocznym sezonie wiosna/lato liczby oferowanych z Katowic połączeń.

Władze lotniska zapowiadają, że w tym roku przewoźnicy obsługiwać będą 32 trasy regularne z Katowic (w analogicznym okresie ub. roku było to 27 kierunków) oraz 43 połączenia czarterowe (wiosną i latem 2011 r. - 36 kierunków).

Wiadomo m.in., że od marca z Pyrzowic zacznie operować nowy przewoźnik, linia SAS, która otworzy połączenie do Kopenhagi. Dołączy w ten sposób do dotychczas latających z Pyrzowic przewoźników regularnych - Wizzaira, Lufthansy, Ryanaira, LOT-u oraz OLT Jetair.

Nowe połączenia czarterowe to m.in. kierunki do Hiszpanii, Włoch i na Cypr.

Władze lotniska w Katowicach określają 2011 r. jako pomyślny - po raz pierwszy przekroczono tam m.in. granicę 2,5 mln odprawionych w ciągu roku pasażerów oraz dwukrotnie pobito rekord liczby podróżnych odprawionych w polskim porcie regionalnym w ciągu miesiąca.

Dokładny ubiegłoroczny bilans odprawionych pasażerów zamknął się liczbą 2 544 124 podróżnych - o 141 tys. większą niż w 2010 roku (wzrost o 5,8 proc.). Dotąd najlepszy dla Katowic był 2008 r., kiedy odprawiono tam 2 mln 427 tys. osób. W 2009 r. było to 2 mln 403 tys. podróżnych.

Wzrost w porównaniu do 2010 r., katowickie lotnisko odnotowało zarówno w ruchu regularnym, jak czarterowym. Z połączeń regularnych skorzystało tam 1 703 188 osób (o 10 tys. więcej niż w 2010 r., wzrost o 0,6 proc.), a z czarterowych - 815 711 osób (o 121 tys. więcej, wzrost o 17,4 proc.).

Miesięczny rekord polskich portów regionalnych, ustanowiony wcześniej w Krakowie w sierpniu 2007 r., Katowice pobiły najpierw w lipcu (338 tys. pasażerów w ciągu miesiąca), a potem w sierpniu (343 tys. podróżnych). W grudniu 2011 r. odprawiono tam w sumie 146 tys. pasażerów (więcej o 6,9 proc. niż w poprzednim roku).

Lotnisko planuje dalszy rozwój, m.in. chcąc stać się portem bazowym dla kolejnych przewoźników. Obecnie stacjonują tam maszyny regularnych linii Wizzair i LOT oraz czarterowych Small Planet i Enter Air; swoje bazy mają tam również firmy kurierskie DHL, FedEx, UPS i TNT.

Na terenie Katowice Airport trwają prace przy wartej 81 mln zł budowie nowej płyty postojowej i modernizacji dróg kołowania. Wiosną 2012 r. do użytku zostanie oddany nowy hangar do obsługi technicznej za 26 mln zł. Jesienią rozpoczęła się rozbudowa i modernizacja starego terminalu pasażerskiego, który za 11 mln zł zostanie do maja 2012 r. powiększony o ok. 1 tys. m kw. W przygotowaniu jest budowa nowego pasa startowego.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Jak skrócić czas załadunku i rozładunku w magazynie? Sprawdź, jak zwiększyć wydajność

W sprawnie funkcjonującym magazynie każda minuta ma znaczenie. Im szybciej przebiega załadunek i rozładunek towarów, tym większa jest przepustowość obiektu, mniejsze ryzyko opóźnień i niższe koszty związane z przestojami pojazdów i pracowników. W dobie rosnących wymagań rynku logistycznego przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozwiązań, które pozwolą usprawnić procesy przeładunkowe i zwiększyć efektywność całego łańcucha dostaw.

Firmy z USA gotowe inwestować w Polsce w fabrykę paliwa do SMR i komponenty dla satelitów

Amerykańska spółka X-Energy deklaruje gotowość do zainwestowania w Polsce blisko 1 mld dolarów w ramach Zielonego Okręgu Przemysłowego Kaszubia. Z kolei Quantum Space rozważa produkcję w Polsce komponentów do satelitów oraz systemów służących ochronie i bezpieczeństwu infrastruktury satelitarnej w przestrzeni kosmicznej.

ORLEN stworzy sieć „komfortek” dla podróżujących ze szczególnymi potrzebami

ORLEN jako pierwsza firma paliwowa w Polsce uruchamia program, który ma zwiększyć komfort podróżowania po kraju osób ze szczególnymi potrzebami. Przy najważniejszych trasach powstanie ponad 30 tzw. „komfortek” – specjalistycznych pomieszczeń higieniczno-opiekuńczych.

Trójkąt Transformacji. Co po fedrowaniu? Cyfrowy i bezpieczny Śląsk

W Katowicach wiele razy mówiono, że transformacja Śląska powinna być sprawiedliwa, zrównoważona, nowoczesna, zielona, ambitna i innowacyjna. Prof. Artur Dyczko, dyrektor Oddziału Górnośląskiego PIG-PIB, dopisał do tej listy słowo: bezpieczna. Jego wystąpienie pokazało wizję Cyfrowego i Bezpiecznego Śląska - regionu, który dzięki danym, mapom, modelom, monitoringowi i cyberodporności będzie potrafił nie tylko przechodzić transformację, ale także ją rozumieć, monitorować i zabezpieczać.