Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTAC./NIEROTAC. STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
NAJNOWSZE GALERIE
Izba działała na rzecz branży w Polsce i za granicami
27 lipca 2020
Atrybuty nadziei – kołowrót, kilof, worek
19 lipca 2020
Patronka górników wyjechała na powierzchnię
17 lipca 2020
Korfanty na kolejowych torach
16 lipca 2020
Górnicy z JSW reagują na apel stacji krwiodawstwa
13 lipca 2020
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA370x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
28 lipca 2017 Portal gospodarka i ludzie autor: BAR

Szykujemy projekt dotyczący deputatów węglowych

DOSTĘPNE VIDEO:

- Rząd Prawa i Sprawiedliwości przygotował projekt dotyczący deputatów, jak również propozycję jednorazowej wypłaty, która nie spotkała się z akceptacją strony społecznej – mówi Grzegorz Matusiak, poseł PiS.

Przypomnijmy, że według rządowych zapowiedzi, projektem w sierpniu ma się zająć Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów.

REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Aktualności powiązane
REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
REKLAMA 900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
Komentarze (11) pokaż wszystkie
  • Emerytka 25 sierpnia 2017 14:38:20
    Profile Avatar

    Komentarz usunięty przez moderatora z powodu złamania regulaminu lub użycia wulgaryzmu.

  • Emerytka 18 sierpnia 2017 18:21:32
    Profile Avatar

    No i co ?No nic dalej szykujecie nową koniec sierpnia blisko i cisza!!!!!!!!!!!!!Ach zapomniałam ' przecież musicie wypocząć po ciężkiej pracy siedząc za biureczkami i pie dząc w stołki

  • piotr 28 lipca 2017 23:07:58
    Profile Avatar

    NET TG PL i @kiki- czego by PiS nie zrobił to nie zmieni faktu że przez mataczenie i robienie emerytów w 'bambuko' tańczy na linie i może mu to się odbić czkawką przy wyborach . Dlatego teraz gdy starają się o dobry ranking znów w sprawie deputatów obiecanki .

  • kiki 28 lipca 2017 19:39:51
    Profile Avatar

    Gdyby nie PIS to kopalnie byly by zamkniete lub sprzedane obcemu kapitalowi a po ulicach chodzily by hordy arabow i krzyczaly 'allah ahbar.....

  • emeryt 28 lipca 2017 19:28:27
    Profile Avatar

    To tacy sami oszusci tylko pod innym szyldem obiecali 8000 kwoty wolnej darmowe leki ,deputaty weglowe .podatki dla firm, 500 dla wszystkich dzieci .załatwienie kredytów frankowiczom co zrobili nic jedynie co zrobili to spowodowali wzrost cen. opłat emeryci wam podziekuja na wyborach jest ich 9milionów nie pomoze wam 500 dla emeryta nikt dwa razy nie da sie oszukac

  • Emerytka 28 lipca 2017 18:16:25
    Profile Avatar

    Zaś zapomniał dodać w którym sierpniu i w którym roku ,co jakiś czas co trochę inny pierniczy co innego aby czas leciał a emeryci jak najszybciej poumierali .Moja mama nie doczekała ,mąż też już prawie 70 l nikła nadzieja dla emeryta górniczego który cały czas od początku do końca pracował na dole !!!Nie siedział za biureczkiem nigdy.

  • urlopowicz 28 lipca 2017 17:58:06
    Profile Avatar

    Ja na urlopie górniczym mam 7.300 i olewam ten deputat

  • piotr 28 lipca 2017 16:27:36
    Profile Avatar

    Jesteście jako rząd bez honoru .Największym bezhonorzem jest ten który blokuje procedowanie nad gotowym projektem .Już obiecujecie emerytom na zapas 500 + , a górnikowi weźcie jeszcze następną część emerytury aby obiecankę spełnić . Przecież deputat którego nawet w czasie wojny nie zabrano , zabrano teraz , żeby grzejący stołki mogli zbierać co roku grube odprawy , zarzynając przedtem zakłady którymi zarządzali .To co robi ten rząd to już paranoja .Nie będę bluzgał , wszyscy widzą co się dzieje , ważniejsza nienawiść , zacietrzewienie , niż załatwienie prostej sprawy dotyczącej obywateli RP .

  • MURCEK 28 lipca 2017 16:22:41
    Profile Avatar

    mam szczescie bylem na urlopie gorniczym i deputat wyplaca mi srk,,,

  • jurek 28 lipca 2017 15:59:19
    Profile Avatar

    Znowu tylko obiecują ,a projekt ustawy nr 461 leży w sejmie od marca 2916 r Pan poseł mówi ,że myślą nad nową ustawą.

  • helena 28 lipca 2017 14:58:05
    Profile Avatar

    .............Dlaczego to tak długo trwa,ludzie umierają ,a wy się zastanawiacie? obiecujecie 2 rok, a przez 3 lata emeryci nic nie dostają. wstyd.

  • AYFIT
    user