Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTAC./NIEROTAC. STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
NAJNOWSZE GALERIE
Pamięć o górnikach z Halemby
21 listopada 2020
Unijne środki na górniczą aktywizację zawodową
19 listopada 2020
Tauron promuje nowoczesny patriotyzm
10 listopada 2020
Święto Niepodległości w cieniu pandemii
10 listopada 2020
Bagno było niegdyś kopalnią
7 listopada 2020
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA370x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
4 maja 2016 Portal gospodarka i ludzie : : autor: BAR

Górnictwo: nowy zarząd Kompanii Węglowej

Potrzeba wyłonienia nowego zarządu Kompanii to efekt powołania do życia Polskiej Grupy Górniczej
fot: Andrzej Bęben/ARC

Na stronie internetowej Kompanii Węglowej opublikowano nowy skład zarządu spółki. Znaleźli się w nim: prezes zarządu Leszek Słaboń, wiceprezes Krzysztof Kozik i wiceprezes Andrzej Tor.

Potrzeba wyłonienia nowego zarządu Kompanii to efekt powołania do życia Polskiej Grupy Górniczej. Na czele jej zarządu stanął dotychczasowy prezes Kompanii Tomasz Rogala.

W składzie zarządu PGG znaleźli się również: Piotr Bojarski - wiceprezes ds. produkcji, Adam Hochuł - wiceprezes ds. sprzedaży, Jerzy Janczewski - wiceprezes ds. pracowniczych, Andrzej Paniczek - wiceprezes ds. finansowych.

Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.

REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
Aktualności powiązane
REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
REKLAMA 900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
Komentarze (16) pokaż wszystkie
  • maro 12 maja 2016 09:36:24
    Profile Avatar

    A co z absolwentami szkół górniczych którzy dotychczas nie zostali przyjęci do KW? Czy te zobowiązania przechodzą na PGG?

  • Gónik 10 maja 2016 02:39:23
    Profile Avatar

    Droga Redakcjo. Dlaczego publikując artykuł nt nowego zarządu resztek KW, i dodając do tego częściowe sprostowanie w komentarzach, (W TEMPIE EKSPRESOWYM, bo już następnego dnia) nie podjęliście się jednocześnie, wyjaśnienia szeregowym górnikom(do których w zasadzie skierowana jest TG i NetTG pl) tego, że PGG dopiero powstała, a już zmienił się kolejny jej zarząd. Pytamy. Dlaczego i po co? Co poprzedni zarząd robił do chwili przejęcia KW przez PGG? Pytałem pod artykułem na ten temat. Zero odzewu

  • do redakcji 5 maja 2016 16:21:53
    Profile Avatar

    dziękuję bardzzo za wyjaśnienie, nie jestem biegły w temacie i może na przyszłość, dla takich jak ja warto 2 słowa dopisać. Pozdrawiam

  • Koordynator OIUGZ 5 maja 2016 10:10:21
    Profile Avatar

    W tym jest cala sztuczka - KW SA - istnieje - pozbedzie sie z 1 PLn majatku - spolki zalezne zmiena wlascicielstwo - zostanie nowy Zarzad z dlugami i oglosi w regulaminowym terminie upadlosc a wiec koniec z nalezno sciami dla podwykonawco, dostawcow, ZUSu i td na ponoc okolo 1,5 MLD PLN !!!! - i beda stypy za prywatne pieniadze ..... jak przy autostradach w 2012 !!! A PPG za rok wykaze ponownie straty i zacznie sie nowy polonez w rytmie walca!!! BO NIE MA WLASCICIELA A SA URZDASY I PRZEJSCIOWI KRZYKACZE....

  • REDAKCJA 5 maja 2016 09:29:36
    Profile Avatar

    Wyjaśniamy. KW musi mieć kierownictwo, choćby z tej przyczyny, że jest właścicielem majątku, i to całkiem sporego. Owszem, kopalń już nie ma, ale zostało kilka spółek. Nie wdając się w szczegóły, to że KW musi mieć zarząd, a zarząd musi mieć prezesa, wynika z kodeksu handlowego (z 2000 r.). Pozdrawiamy.

  • ed 5 maja 2016 09:05:00
    Profile Avatar

    a no po to zeby za pol roku oglosic upadlosc

  • bolo 5 maja 2016 08:49:23
    Profile Avatar

    do redakcji, w jakim celu powołuje się zarząd KW skoro PGG przejęło jej interesy?

  • libiążanin 5 maja 2016 04:40:30
    Profile Avatar

    Brawo Krzysiu , wreszcie normalny człowiek na stanowisku . Oby więcej takich. Pozdrawiam.

  • ~górnik 4 maja 2016 22:18:30
    Profile Avatar

    Za PRL było powiedzenie: Koryta zostają tylko świnie się zmieniają, a teraz Świnie zostają a koryta im zmieniają.

  • Górnik zg Janina 4 maja 2016 21:04:37
    Profile Avatar

    Kozik zwiazkowiec z janiny działacz pis bliski znajomy beaty

  • add3d 4 maja 2016 17:23:29
    Profile Avatar

    Znowu to samo sami prezesi od brania kasy NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO...

  • przemek 4 maja 2016 15:06:56
    Profile Avatar

    Kto to ten Krzysztof Kozik?

  • Zdrajca 4 maja 2016 13:56:08
    Profile Avatar

    Ten Hohul czy Hochół z KHW???

  • pawel 4 maja 2016 13:52:39
    Profile Avatar

    Bojarski postawi PGG na nogi. To jest fachman! Mistrz nad mistrze. Berawo!

  • red 4 maja 2016 13:19:36
    Profile Avatar

    tak ten z piekar

  • klos 4 maja 2016 11:58:53
    Profile Avatar

    Bojarski? ten Bojarski? ten Bojarski z Budryka?

  • ZQIGL
    user