Motoryzacja: sto projektów karoserii polskiego e-auta

1496140325 karoseria konkurs emobilitypoland pl

fot: electromobility.pl

W konkursie na projekt karoserii polskiego samochodu elektrycznego zgłoszono prawie sto projektów

fot: electromobility.pl

Blisko 100 projektów startuje w konkursie na projekt karoserii polskiego samochodu elektrycznego - poinformowała we wtorek w komunikacie firma ElectroMobility Poland. Ogłoszony w marcu konkurs ma wyłonić pięciu laureatów projektu nadwozia.

Do udziału w konkursie zgłosiły się zarówno małe firmy, duże podmioty międzynarodowe, jak i osoby fizyczne. O północy 15 maja tego roku upłynął termin przyjmowania zgłoszeń. Ostateczną liczbę prac konkursowych ElectroMobility Poland poda na początku czerwca.

- Jesteśmy zadowoleni z dużego zainteresowania konkursem. Teraz nastąpi pierwszy etap prac jury, w którego skład zaprosiliśmy autorytety świata motoryzacji oraz wybitnych projektantów. Pierwszy krok to ocena formalna, a następnie preselekcja projektów i wybór 15 najciekawszych prac finałowych - poinformowała rzeczniczka prasowa ElectroMobility Poland Aleksandra Baldys.

W komunikacie zaznaczono, że każdy z projektów dopuszczonych do finału konkursu przejdzie ocenę merytoryczną pod względem konstrukcji i mechaniki, bezpieczeństwa, komfortu, stylu i ekologii oraz właściwości jezdnych. 12 września 2017 r. podczas uroczystego finału zostanie wyłonionych pięć zwycięskich koncepcji, a na ich podstawie powstaną prototypy polskiego auta elektrycznego.

- Konkurs ElectroMobility Poland to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, którego efektem będzie polski samochód elektryczny. Rolą spółki jest stworzenie warunków dla podmiotów, które mają potencjał na rynku producentów pojazdów elektrycznych - podkreślono.

Pierwszy konkurs obejmuje fazę wizualizacji. Kolejny, który zostanie ogłoszony we wrześniu br., dotyczy prototypowania. Po jego rozstrzygnięciu ElectroMobility Poland planuje proces homologacji, produkcji krótkich serii, a następnie wsparcia przy uruchomieniu produkcji seryjnej.

Celem ElectroMobility Poland SA jest stworzenie warunków dla rozwoju ekosystemu elektromobilności w Polsce, w szczególności organizacja konkursu na polski samochód elektryczny. Patronat nad konkursem sprawują: Ministerstwo Energii, Enea SA, Energa SA, PGE Polska Grupa Energetyczna SA i Tauron Polska Energia SA.

Spółkę ElectroMobility Poland SA powołały w październiku 2016 r. cztery polskie koncerny energetyczne - PGE Polska Grupa Energetyczna SA, Energa SA, Enea SA oraz Tauron Polska Energia SA. Każda ze spółek objęła po 25 proc. kapitału akcyjnego, uzyskując po 25 proc. głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

ING spodziewa się wzrostu PKB Polski w 2026 r. o 3,4 proc.

Ekonomiści ING spodziewają się wzrostu polskiego PKB w 2026 r. na poziomie 3,4 proc. - poinformował w komentarzu do danych GUS Adam Antoniak. Dodał, że w drugim kwartale br. dynamika konsumpcji prywatnej powinna być nieco niższa niż kwartał wcześniej.

Jak skrócić czas załadunku i rozładunku w magazynie? Sprawdź, jak zwiększyć wydajność

W sprawnie funkcjonującym magazynie każda minuta ma znaczenie. Im szybciej przebiega załadunek i rozładunek towarów, tym większa jest przepustowość obiektu, mniejsze ryzyko opóźnień i niższe koszty związane z przestojami pojazdów i pracowników. W dobie rosnących wymagań rynku logistycznego przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozwiązań, które pozwolą usprawnić procesy przeładunkowe i zwiększyć efektywność całego łańcucha dostaw.

Firmy z USA gotowe inwestować w Polsce w fabrykę paliwa do SMR i komponenty dla satelitów

Amerykańska spółka X-Energy deklaruje gotowość do zainwestowania w Polsce blisko 1 mld dolarów w ramach Zielonego Okręgu Przemysłowego Kaszubia. Z kolei Quantum Space rozważa produkcję w Polsce komponentów do satelitów oraz systemów służących ochronie i bezpieczeństwu infrastruktury satelitarnej w przestrzeni kosmicznej.

ORLEN stworzy sieć „komfortek” dla podróżujących ze szczególnymi potrzebami

ORLEN jako pierwsza firma paliwowa w Polsce uruchamia program, który ma zwiększyć komfort podróżowania po kraju osób ze szczególnymi potrzebami. Przy najważniejszych trasach powstanie ponad 30 tzw. „komfortek” – specjalistycznych pomieszczeń higieniczno-opiekuńczych.