Medialny wizerunek górnictwa w Polsce 2009

fot: Jarosław Galusek

Konferencja <i>Medialny wizerunek górnictwa w Polsce 2009</i>

fot: Jarosław Galusek

+12 Zobacz galerię

Galeria
(15 zdjęć)

Pod takim hasłem rozpoczęła się dzisiaj w Wiśle konferencja, poświecona tworzeniu wizerunku branży górniczej oraz komunikacji społecznej.

Jak zadbać o dobry wizerunek węgla? Komunikacja wewnętrzna w czasach kryzysu, czyli jak przeprowadzać trudne działania w firmie nie naruszając jej reputacji i wizerunku w otoczeniu. W jaki sposób związek zawodowy powinien kształtować komunikację w czasach kryzysu? Węgiel jako marka – to tylko kilka przykładów tematów konferencji.

Swoimi doświadczeniami m.in. z zakresu społeczna odpowiedzialności biznesu w spółce węglowej na przykładzie działalności Fundacji OKD (Czechy) oraz roli, jaką pełni public relations w górnictwie niemieckim podzielą się Vladislav Sobol i Christof Beike.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać różne spojrzenia na zagadnienie: węgiel, jako marka. Przedstawią je specjaliści z ASP, agencji reklamowych i public relations.

Uczestnicy konferencji we wtorek będą uczestniczyć w warsztatach.

Organizatorem jest Wydawnictwo Górnicze. Patronat nad konferencją objął wicepremier Waldemar Pawlak.

Galeria: Konferencja \"Medialny wizerunek górnictwa w Polsce 2009\" (zdjęcia: Jarosław Galusek)

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

O transformacji, terenach pogórniczych i dziedzictwie Śląska

W Rydułtowach miała miejsce II edycja wystawy fotograficznej, w tym roku pod nazwą „Ratownicy górniczy – siła współpracy, odwaga zmiany”. Wydarzenie było zrealizowane w ramach działania „Jo był uratowany”.

Koniec wojny. Ceny gazu w Europie najniższe od ponad 5 tygodni

Ceny gazu w Europie mocno spadają i są najniższe od ponad 5 tygodni. USA i Iran doszły do porozumienia w sprawie zakończenia wojny, co na rynkach budzi nadzieje na rychłe ponowne otwarcie cieśniny Ormuz i odblokowanie przepływów nośników energii z Zatoki Perskiej - informują maklerzy.

Pozytywne skutki uspokojenia sytuacji na Bliskim Wschodzie nie będą natychmiastowe

Pozytywne gospodarcze skutki uspokojenia sytuacji na Bliskim Wschodzie nie będą natychmiastowe, a powrót do normy może zająć wiele miesięcy po otwarciu cieśniny Ormuz - ocenili analitycy PKO BP, komentując porozumienie między USA a Iranem.

W maju codzienne zakupy zdrożały średnio o 3,4 proc.

Analiza blisko 90 tys. cen detalicznych wykazała, że w maju br. codzienne zakupy w sklepach zdrożały średnio o 3,4 proc. - podano w raporcie, autorstwa UCE Research i Uniwersytetów WSB Merito. W kwietniu ten wzrost wynosił 3,7 proc., a w marcu - 3,8 proc.