Konkurs: wygraj wypad za miasto!

fot: Bartłomiej Szopa/ARC

Dla zwycięzców mamy 12 voucherów na weekendowy pobyt dla dwóch osób w dowolnym ośrodku Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej

fot: Bartłomiej Szopa/ARC

Portal górniczy nettg.pl ogłasza konkurs pn. „Górnictwo nie tylko dla górników”. Dla zwycięzców mamy 12 voucherów na weekendowy pobyt dla dwóch osób w dowolnym ośrodku Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej.

Żeby wziąć udział w konkursie należy być osobą pełnoletnią i posiadać konto na portalu górniczym nettg.pl. Rejestracja konta i logowanie są w głównym menu portalu. Jeżeli te procedury mamy już za sobą, to trzeba tylko odczekać do godz. 18.00 w czwartek, 16 lutego, kiedy rozpoczynamy konkurs.

Konkurs składa się z czterech rund, następujących po sobie w cyklu tygodniowym. W każdej z rund do wygrania są trzy vouchery. Każda runda składa się z trzech serii po 10 pytań o tematyce górniczej. Pytania będą prezentowane w formule testu: na jedno pytanie będą trzy odpowiedzi - jedna poprawna, dwie fałszywe.

Zwycięzcami będą uczestnicy, którzy udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi w jednej rundzie. Jeżeli dwóch lub więcej uczestników będzie miało taki sam wynik, lepszy będzie ten, który udzielił odpowiedzi w krótszym czasie. Czas będzie liczony od momentu uruchomienia każdej serii pytań na portalu górniczym nettg.pl.

Nastąpi to wg prostego schematu: I seria rozpocznie się w czwartek o godz. 18.00, II seria - w niedzielę o 18.00, III seria - we wtorek o 18.00, ogłoszenie wyników I rundy w czwartek o 8.00. Tego samego dnia o godz. 18.00 rozpoczynamy II rundę, itd...

Szczegóły w regulaminie na stronie www.nettg.pl/konkurs.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Paulina Hennig-Kloska: Energia z morskich wiatraków obniży średnią cenę prądu w Polsce

Energia elektryczna produkowana przez morskie farmy wiatrowe będzie stabilizować średnią krajową cenę energii na niższym niż dotychczas poziomie - oceniła ministra klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska.

Kolejny wiadukt w Katowicach do remontu. Miasto ogłosiło przetarg

Samorządowa spółka Katowickie Inwestycje zamawia remont wiaduktu drogowo-tramwajowego w ciągu ul. 1 Maja nad Aleją Murckowską, czyli drogą krajową nr 86. Miejski remont ma być skoordynowany z inwestycją PKP Polskich Linii Kolejowych dot. równoległego wiaduktu kolejowego nad DK86.

Ile wyniesie wzrost PKB w 2026 roku? Prognoza PKO BP

Wzrost PKB w 2026 r. wyniesie 3,5 proc., a w 2027 r. spowolni do 2,8 proc. ze względu na spadek inwestycji po zakończeniu Krajowego Planu Obudowy - prognozują ekonomiści banku PKO BP.

20 nowych tramwajów do końca sierpnia na śląskich torach

Tramwaje Śląskie dostały 136 mln złotych z KPO. Pozwoli to na zakup 20 nowoczesnych wagonów.