wystarczyłoby otworzyc dzial sprzedazy grubego wegla ktory by rozwoził tylko do prywatnych osób wegiel i z pominieciem marzy to by mogli np. sprzedawac ludziom za 500zł/t i by oni zarobili a ludzie by mieli taniej a tak to sprzedaja za 300zł z groszem/t z my kupujemy za 700zł/t i by wszyscy byli zadowoleni a tak 400zł idzie do prywatnej kapsy!!!! Poprostu idziesz na kopalnia zamawiosz, płacisz i ustalosz termin. to nie truden ale trzeba chciec!!!!