Mam pytanie. Jest obecnie na rynku oferowany węgiel z Kompanii Węglowej po cenach dumpingowych za 7 zł za GJ ,to jak KWK Brzeszcze chce być rentownym zakładem przy kosztach własnych wydobycia jednej tony za 300 zł?! Gdyby nawet sprzedać klasę miału 26tys GJ za 7 zł za GJ, to ciągle mamy stratę! Może ktoś odpowie mi na pytanie?