Ministerstwo Energii chce utrzymania programu “Ceny Paliwa Niżej“ po 15 maja
Ministerstwo Energii rekomenduje utrzymanie rządowego programu “Ceny Paliwa Niżej“, który obowiązuje do 15 maja - poinformował w niedzielę szef resortu Miłosz Motyka. Dodał, że decyzja w tej sprawie zapadnie na początku przyszłego tygodnia.