Na łamach portalu górniczego nettg.pl pisaliśmy o prezentacji nowego kombajnu chodnikowego MR 341 firmy Sandvik. Maszyna została pokazana w tym miesiącu w austriackim mieście Zeltweg, gdzie mieści się zakład produkcyjny Sandvika. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z prezentacji.
Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.
hehe kolega pomylił SANDVIKA z REMAGIEM :D Remag ma r130. Jednak SANDVIK produkuje najlepsze ale i z tego co się orientuję najdroższe kombajny chodnikowe. Cena idzie z jakością!
NOMAD nie ma takiego kombajnu, więc ciężko, żeby mógł pracować :)
@NOMAD SANDVIK nie ma kombajnów AM130 :D może pomyliłeś firmy :D
Wszystko ładnie pięknie na powierzchni ,zobaczycie co będzie jak będzie w przodku pracował Pewnie tak jak AM130 :) więcej stoi niż jedzie i tylko servis się cieszy :/