Wspólne ćwiczenia ratowników i policjantów
Na terenie Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach 13 stycznia ratownicy górniczy przeprowadzili ćwiczenia wraz z policyjnymi pirotechnikami, którzy doskonalili umiejętności pracy na wysokości. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo z tego szkolenia. Na zaproszenie Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu policjanci z Nieetatowej Grupy Rozpoznania