Inspektorzy WUG przyjrzą się działaniom przedsiębiorców
W siedzibie Okręgowego Urzędu Górniczego w Poznaniu odbyło się spotkanie kierownictwa Urzędu z kierownictwem Wojewódzkich Inspektoratów Ochrony Środowiska z województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Spotkanie zostało poświęcone wymianie doświadczeń oraz dalszemu zacieśnianiu współpracy w zakresie przekazywanych informacji o stwierdzonych nieprawidłowościach