PSE rozważą budowę własnego źródła wytwórczego
Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) rozważają budowę własnego źródła wytwórczego m.in. dla zapewnienia w najbliższych latach dodatkowej mocy dyspozycyjnej dla bezpieczeństwa systemu elektroenergetycznego - poinformował w odpowiedzi na interpelację wiceminister klimatu Maciej Bando. Wiceminister klimatu i środowiska, który pełni funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Strategicznej