Podwyżki albo umowa...
Wygląda na to, że związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej oraz pozostałych spółek węglowych objętych umową społeczną będą musieli na razie powściągnąć apetyty na znaczne podwyżki pensji dla pracowników. Minister przemysłu stawia przed nimi alternatywę – przetrwanie albo wzrost wynagrodzeń. Przełom roku w ostatnich latach oznaczał rozpoczęcie negocjacji płacowych w