Z początku pod górkę
„Olej niedzielny spacer po centrum handlowym, wyłącz telewizor, od czego są powtórki! Poczuj wiosnę i zachłyśnij się adrenaliną!” – w ten sposób na swój pierwszy w tym sezonie mecz w Katowicach zapraszają Silesia Miners. Przeciwnikami Górników będą Devils Wrocław, a niewtajemniczonym podpowiadamy, że chodzi o futbol amerykański.