ZST im. S. Staszica najlepszy w Olimpiadzie Wiedzy Górniczej
W Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu zakończył się finał Pierwszej Olimpiady Wiedzy Górniczej. Na najwyższym stopniu podium znaleźli się Michał Solich i Sebastian Ciemięga z Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica w Rybniku.Miejsce drugie przypadło reprezentantom Zespołu Szkół im Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju. Na miejscu trzecim