PGNiG SA sprzedało prawie 4,8 mld m sześc. gazu w I kwartale 2011 r.
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo sprzedało ok. 4,8 mld metrów sześciennych gazu ziemnego w pierwszym kwartale 2011 r. - podała spółka w poniedziałek w komunikacie.Wydobycie gazu ziemnego w pierwszym kwartale 2011 r. wyniosło 1,1 mld m sześc., podobnie jak w pierwszym kwartale 2010 r. Import gazu ziemnego w ciągu pierwszych trzech miesięcy br. wyniósł