Joanna Strzelec-Łobodzińska: Jestem zdeterminowana
Joanna Strzelec-Łobodzińska, dotychczasowa wiceminister gospodarki a od 7 czerwca prezes Kompanii Węglowej deklaruje portalowi nettg.pl, że ma determinację do przeprowadzenia zmian. - Od jutra zabieram się do pracy, potem spędzę jeszcze dwa dni w Warszawie, żeby przekazać prowadzone dotąd sprawy - poinformowała nas pani prezes. Pytana o swoje refleksje tuż po decyzji rady