Biznes: PKP powołała spółkę deweloperską
Grupa PKP powołała w swojej strukturze spółkę Xcity Investment, która będzie realizowała, wspólnie z firmami zewnętrznymi, projekty deweloperskie i inwestycyjne na terenach kolejowych - poinformował we wtorek (30 grudnia) w Warszawie członek zarządu PKP SA Jarosław Bator.- Liczba projektów deweloperskich realizowanych przez PKP wzrasta, już teraz pracujemy