Zabrze: tereny do rekultywacji
Umowy na rekultywację trzech terenów poprzemysłowych w Zabrzu podpisano w czwartek (29 sierpnia) w miejscowym magistracie. To część przedsięwzięcia zakładającego przywrócenie do użytku łącznie 180 hektarów, które mają służyć jako miejsca spacerów, rekreacji, sportu i wypoczynku.Jak poinformowała Olga Klemczak z wydziału ekologii zabrzańskiego