Nikaragua: lawina odcięła górników od wyjścia
Ekipy ratowników prowadzą dramatyczną walkę w celu dotarcia do 24 górników uwięzionych przez lawinę ziemną w kopalni złota i srebra El Comal, w miejscowości Bonanza, w Nikaragui – podał portal Interia.pl za agencją AFP.