Siemianowice Śląskie: górnicy nadal w ciężkim stanie
Stan zdrowia hospitalizowanych górników z kopalni Mysłowice-Wesoła jest nadal ciężki – poinformowała portal górniczy nettg.pl dr Justyna Glik, rzeczniczka Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.Poszkodowani trafili pod opiekę lekarzy w nocy z 6 na 7 bm. Zostali poparzeni w wyniku zapalenia metanu. Siedmiu z nich umieszczono w oddziale intensywnej