Bezpieczeństwo: nagroda za pracę magisterską
Monika Gołąb, absolwentka Politechniki Wrocławskiej otrzymała doroczną nagrodę finansową za najlepszą pracę dyplomową, przyznawaną przez Fundację „Bezpieczne Górnictwo im. prof. Wacława Cybulskiego", działającą już od 15 lat przy WUG.