Polska Grupa Górnicza wykupuje węgiel
- Polska Grupa Górnicza rozpoczęła wykup węgla, który w ub.r. został interwencyjnie skupiony przez ówczesną Agencję Rezerw Materiałowych - poinformował wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń. Wykup jest możliwy dzięki poprawie sytuacji na rynku węgla. - Sytuacja w zakresie sprzedaży węgla jest dzisiaj dużo bardziej korzystna z punktu widzenia spółek wydobywczych.