10 wytwórców energii zgłosiło spadek zapasów węgla
Na koniec ubiegłego tygodnia 10 koncesjonowanych wytwórców energii zgłosiło do Urzędu Regulacji Energetyki spadek zapasów węgla kamiennego poniżej przewidzianych regulacjami poziomów. Takie zgłoszenia to nic niezwykłego - podkreśla regulator. Na koniec ubiegłego tygodnia takich zgłoszeń było 10 - poinformowała rzecznik URE Agnieszka Głośniewska. To nic niezwykłego. Jest to