Opole: list intencyjny ws. wodnego transportu węgla dla PGE
List intencyjny ws. zapewnienia wodnego transportu węgla dla należącej do PGE, rozbudowywanej Elektrowni Opole, podpisali w poniedziałek (17 października) podczas Kongresu Samorządowego w Opolu m.in. szefowie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz spółki.Jak podkreślił podczas konferencji prasowej poprzedzającej Kongres minister gospodarki