Sprzedawcy energii, którzy chcieliby dzisiaj podwyższyć taryfy, spotkają się z odmową
- Sprzedawcy energii, którzy chcieliby dzisiaj podwyższyć taryfy spotkają się z odmową - powiedział we wtorek, 13 czerwca, w radiu TOK FM prezes Urzędu Regulacji Energetyki Rafał Gawin. Dodał, że w postępowaniach urząd ocenia koszty uzasadnione, wynikające m.in. z cen energii, a one obecnie istotnie spadły. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki (URE) Rafał Gawin we wtorek w radiu