Koleje Śląskie kupiły bazę w Katowicach
Koleje Śląskie kupiły katowicką bazę przy ul. Raciborskiej - poinformował we wtorek marszałek woj. śląskiego Jakub Chełstowski. Dawna baza Przewozów Regionalnych w pobliżu głównej katowickiej stacji kolejowej była przez samorządową spółkę dzierżawiona od 2016 r. O transakcji marszałek poinformował podczas zorganizowanej we wtorek w Gmachu Sejmu Śląskiego konferencji