Kolej - dużo lepiej, ale...
Pasażerowie polskiej kolei widzą poprawę, ale na tle krajów zachodniej Europy wciąż wypada ona słabo, a Polacy nie bardzo chcą z niej korzystać - twierdzi Gazeta Wyborcza, przytaczając najnowsze badanie Eurobarometru.Jest czyściej, a ludzie mają lepszy dostęp do informacji - wynika z badania firmy TNS przeprowadzonego dla Komisji Europejskiej w 28 krajach Unii.Ale mimo