Łagisza: wspólny projekt PGNiG i Taurona do 2017 roku?
PGNiG jeszcze w tym roku chce podpisać list intencyjny z Tauronem w sprawie budowy bloku energetycznego w Elektrowni Łagisza, a projekt mógłby być gotowy w 2017 roku - poinformowała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PGNiG.- List intencyjny będzie podpisany jeszcze w tym roku. Spodziewamy się, że uruchomienie projektu mogłoby nastąpić realnie w 2017 roku - powiedziała.Dodała,