Energetyka: posłowie z wizytą w ZAK, Rybniku i Elektrowni Łaziska
Posłowie z sejmowej stałej Komisji do spraw Energii i Skarbu Państwa (ESK) gościć będą we wtorek i środę (25 i 26 kwietnia) na Śląsku odwiedzając Zakłady Azotowe Kędzierzyn, Rybnik i elektrownię w Łaziskach Górnych. Licząca 32 parlamentarzystów z wszystkich klubów, powołana w listopadzie 2015 r., Komisja ds. Energii i Skarbu Państwa pod przewodnictwem Marka Suskiego, zajmuje