Kazimierz-Juliusz: optymistyczny plan związkowców
Jak już informowaliśmy na łamach portalu górniczego nettg.pl Sosnowiecka kopalnia Kazimierz-Juliusz będzie ubiegać się o koncesję na eksploatację węgla w polu po byłej kopalni Jan Kanty w Jaworznie.- Powodzenie wspólnego planu zarządu kopalni i związków zawodowych oznaczałoby przedłużenie żywotności zakładu oraz 2 tys. nowych miejsc pracy – uważają