O górnictwie mądrze i z głową
Rekultywacja terenów pokopalnianych, prace badawczo-rozwojowe, energia z wodoru, a także problemy związane z emisją metanu w świetle wchodzących w życie przepisów unijnych – te tematy zdominowały tegoroczną debatę „Górnictwo zrównoważonego rozwoju” zorganizowaną na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej. W