Nauka: stypendia ministra dla studentów Politechniki Śląskiej
Stypendia ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2017/2018 trafiły do ośmiorga studentów z Politechniki Śląskiej. Dyplomy laureatom wręczyli rektor prof. Arkadiusz Mężyk oraz prorektor dr hab. inż. Tomasz Trawiński. – Bardzo się cieszymy, że możemy wręczyć aż osiem dyplomów na naszej uczelni. Będziemy dążyli do tego, aby w