Politechnika Śląska: doroczna debata o stanie górnictwa
Zbliża się konferencja pt. "Górnictwo zrównoważonego rozwoju". Jak co roku przed Barbórką przybliży problematykę związaną z eksploatacją węgla. Organizatorem konferencji, która odbędzie się 28 listopada, jest Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej. Debatę rozpocznie dr inż. Artur Dyczko, wiceprezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej, wykładem zatytułowanym