Studenci wracający z zagranicy z usprawiedliwieniem nieobecności
Jak poinformowali przedstawiciele Politechniki Śląskiej, studenci, którzy wrócili z zagranicy i mieli potencjalną sposobność kontaktu z wirusem oraz u których występuje podejrzenie choroby lub niepokojące objawy, otrzymają usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych obejmującej okres 2 tygodni. Jak przypominają przedstawiciele uczelni, przypadki zainfekowania wirusem