Pawlak: trzeba monitorować funkcjonowanie podatku od kopalin
Funkcjonowanie ustawy wprowadzającej podatek od wydobycia niektórych kopalin będzie wymagało jego monitorowania; to zbyt poważna sprawa, by pozostawić takie przepisy bez weryfikowania ich efektywności - uważa wicepremier Waldemar Pawlak.Pawlak, który w piątek w Legnicy (Dolnośląskie) wziął udział w konferencji "Szkolnictwo zawodowe dla